Promujesz zdrowe odżywianie? Dotrzyj do większej ilości klientów

Przyjęło się dzisiaj, że klienci zainteresowani zdrowym trybem życia oraz zdrowym odżywianiem znajdują się jedynie w Internecie i to tam poszukują wszystkich niezbędnych informacji. To również tam ładowane są wszystkie możliwe reklamy firm, których profil odpowiada właśnie tej dziedzinie. Warto jednak zaryzykować i spróbować czegoś innego – zamów plakatowanie i znajdź klientów w zupełnie innym środowisku, dalekim od Internetu.

Dlaczego plakatowanie?

Tradycyjne formy reklamy, takie jak słupy ogłoszeniowe w Łodzi czy postawione przy drogach bilbordy w dalszym ciągu zarówno popularne, jak i zwyczajnie lubiane, o czym świadczy regularne odwiedzanie i oglądanie ich przez mieszkańców, czasem przez turystów – czekających na przykład na odjazd autobusu. Dodając swoje ogłoszenia na przystankach – wiatach, na uczelniach, w szkołach czy w akademikach znakomicie rozszerzamy sobie pole manewru, ponieważ istnieje spora szansa, że ktoś, kogo ta tematyka interesuje, zwyczajnie nie ma czasu na studiowanie Internetu.

Jak przeprowadzić taką kampanię?

W pierwszej kolejności konieczne jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy, to jednak można zrobić za pomocą strony internetowej – wystarczy mail lub jeden telefon. Podczas spotkania omawiane są najważniejsze kwestie, a więc sam projekt, a także wielkość czy forma wydruku oraz ilość plakatów, jakie mają zostać rozniesione po mieście oraz jego okolicach. Sprawdź, przekonaj się, że rozklejanie plakatów w Łodzi w dalszym ciągu ma moc.

2 myśli do „Promujesz zdrowe odżywianie? Dotrzyj do większej ilości klientów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *